News

Szlachetna Paczka 2022

Eurotrans jako firma oprócz ciągłego rozwoju, budowania relacji biznesowych oraz pomocy Klientom w przewozach ładunków, pomaga również i tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

Read More

WCA

Firma EUROTRANS została członkiem globalnej sieci WCA. Globalna sieć partnerów umożliwia nam nie tylko realizowanie dostaw w możliwie najkrótszym czasie, ale także optymalizowanie kosztów transportu.

Read More

Runmageddon 2019

Dla zespołu EUROTRANS nie ma rzeczy niemożliwych. Nasz Team wspólnie  ukończył  bieg pokonując swoje słabości i pokazując siłę charakteru. Brawo My !        

Read More

Uproszczenia w obsłudze celnej

Kolejne szkolenia za nami. Tym razem Pracownicy EUROTRANS wzięli udział w zajęciach praktycznych z zakresu uproszczeń w obsłudze celnej dla podmiotów gospodarczych. Szkolenie miało na celu poszerzenie wiedzy z zakresu obowiązujących przepisów prawa

Read More

Diament Forbesa 2019

To już kolejny raz kiedy EUROTRANS Sp. z o.o. znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona Diamentów miesięcznika Forbes. Obecność naszej firmy w rankingu Forbes, jest potwierdzeniem ciągłego rozwoju spółki, wzrostu jej wartości i systematycznego umacniania pozycji rynkowej naszej Firmy.

Read More

FIATA Diploma in Freight Forwarding

    Mamy przyjemność Państwa poinformować, iż pracownicy EUROTRANS wzięli udział w jesiennej edycji kursu według programu zatwierdzonego przez FIATA International Federation of Freight Forwarders Associations.  Wszystkie osoby ukończyły szkolenia z

Read More

Najnowsze osiągniecie Eurotrans – AEO

Szanowni Państwo, Niezmiernie jest nam miło poinformować Państwa, że EuroTrans Sp. z o.o. spełnia wymogi unijnego certyfikatu Upoważnionego Przedsiębiorcy (AEO) w pełnym zakresie, co zaowocowało uzyskaniem w listopadzie tego roku certyfikatu AEO,

Read More

25.05.2018 – RODO

Szanowni Państwo, od 25 maja zaczynają obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych. W związku z tym przygotowaliśmy niezbędne informacje, które znajdują w naszej Polityce Prywatności, w której przedstawiamy informacje o przetwarzaniu danych osobowych.

Read More
Nasza misja
Korzystając z naszych kompetencji i doświadczenia, tworzymy usługi i produkty związane z organizacją transportu, charakteryzujące się najwyższą jakością i bezpieczeństwem, przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów.
Nasza wizja
Być cenionym światowym liderem w obszarze dostarczania komercyjnych rozwiązań organizacji transportu.
Skontaktuj się z Nami
Poszukujesz rozwiązania dla swojej firmy? Opisz swój problem i zapotrzebowanie a gwarantujemy dołożyć wszelkich starań by odnaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.